
Відкрий своє серце – ти можеш більше
Програми діяльності
Благодійного фонду «Нове майбутнє – сильна Україна»
Консультування з юридичних питань для військовослужбовців-учасників бойових дій
Програма допомоги у сфері правового супроводу питань різного характеру, через військову агресію Російської Федерації проти України.
Мета програми
Захист прав та інтересів потребуючих – одне з пріоритетних завдань нашого фонду. Ми надаємо безоплатну правову допомогу військовослужбовцям-учасникам бойових дій.
Компетентні юристи нашого фонду надають юридичну підтримку військовослужбовцям-учасникам бойових дій у таких галузях права:
-
сімейне право;
-
трудове право;
-
цивільне право;
-
спадкове право;
-
фінансове право.
Заходи, спрямовані на фінансування та реалізацію Програми:
-
надання безоплатної правової допомоги шляхом консультування з правових аспектів військовослужбовцям-учасникам бойових дій;
-
проведення заходів, спрямованих на встановлення комунікації між неурядовими правозахисними організаціями та підопічними Фонду.
Безоплатна правова допомога у сфері оформлення опіки, піклування чи усиновлення
Програма правової допомоги із соціально-економічних питань, що виникають внаслідок військової агресії держави-терориста проти України
Мета програми
Наша мета – надання юридичної підтримки людям, що планують усиновлення та встановлення опіки та піклування над дітьми, постраждалими від військових дій.
У звʼязку із військовими діями у багатьох людей постає питання яким чином на сьогодні можна оформити опікунство та піклування та як це реалізувати з урахуванням воєнного стану в країні.
Якщо ви хочете встановити опіку або піклування над дитиною, оформити усиновлення, то ми можемо вам допомогти, звертайтесь до нашого фонду, кваліфіковані фахівці готові прийти вам на допомогу.
Заходи, спрямовані на фінансування та реалізацію Програми:
-
надання безоплатної правової допомоги шляхом консультування з правових аспектів встановлення опіки та піклування чи усиновлення постраждалих від військових дій дітей;
-
проведення заходів, спрямованих на встановлення комунікації між неурядовими правозахисними організаціями та підопічними Фонду.
Кваліфікована допомога психолога, що має досвід психологічної реабілітації
Благодійний фонд за рахунок пожертв небайдужих громадян та організацій розпочинає серію проектів з надання психологічної допомоги військовослужбовцям-учасникам бойових дій та членам їх сімей.
Мета Програми
Підтримка військовослужбовців-учасників бойових дій та членів їх сімей, надання можливості повернутися до нормального життя, яке не так давно відібрала держава-агресор.
Заходи, спрямовані на фінансування та реалізацію Програми:
-
фінансування витрат на організацію спільних груп військовослужбовців та членів їхніх сімей, які працюватимуть з професійними психологами та педагогами;
-
фінансування психологічних лікувально-рекреаційних заходів.
Потенційні отримувачі допомоги:
-
військовослужбовці-учасники бойових дій;
-
члени сімей військовослужбовців-учасників бойових дій.
Граничний розмір благодійної допомоги на одного одержувача – 100 000 грн. Для окремих мотивованих випадків керівництво Фонду може прийняти рішення про збільшення граничного розміру допомоги
Розвиток та навчання дітей, постраждалих від війни
Благодійний фонд залучає провідних фахівців, бізнесменів та лідерів думок, а також компаній-партнерів для створення умов здобуття молоддю якісних соціальних навичок. Також ми співпрацюємо з Садибою «Країна Чеснот», яка є некомерційним освітнім і розважальним центром для дітей.
Метою Програми є створення належних умов для розвитку української молоді в умовах військової агресії. Ми прагнемо забезпечити, щоб війна не позбавила дітей, постраждалих від військових дій, їхнього дитинства. Особливу увагу ми приділяємо психологічному стану кожної дитини.
Заходи, спрямовані на фінансування та реалізацію Програми:
-
заняття з розвитку, табори, літні кемпи і відпочинок для дітей, які постраждали від військових дій;
-
відвідування заходів, де діти можуть комунікувати з оточенням та соціалізуватись.
Потенційні отримувачі допомоги:
-
діти, що перебувають на тимчасово окупованих територіях України та не мають доступу до нормальної й повноцінної освіти;
-
діти, що постраждали від військової агресії держави-терориста й потребують доступу до якісної освіти та належної соціалізації.
Граничний розмір благодійної допомоги на одного одержувача визначається індивідуально для кожного окремого випадку та за наявності достатнього фінансування з боку донорів Фонду.